KARGO BEDAVA!

250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Geçerlidir.

İade Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

-cetinhome.com, 14 gün iş günü iade garantisi sunar.

-Tüm iade ve değişim işlemlerini 0 850 30 444 50 iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak başlatabilirsiniz. 

-İade işlemlerinde  kargo ücreti ürün kaynaklı (hata, kusur gibi) durumlarda cetinhome.com tarafından karşılanmaktadır. Keyfi iade(renk değişimi, vazgeçme gibi) durumlarında ve tüm değişim işlemlerinde kargo ücreti anlaşmalı kargomuz üzerinden, anlaşmalı fiyatlarla alıcıya aittir.

-İade kargonuz firmamıza ulaştığında, 3 iş günü içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

-İade ve değişim işlemlerinde faturasız işlem yapılmamaktadır.

-İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte, ürünün kargoda zarar görmesini engelleyecek surette yapılmalıdır ve bu konuda tüm sorumluluk alıcıya aittir. İade ürün kargoya gönderime hazır halde paketli olarak teslim edilmelidir. Kargonun ürünü paketleme gibi bir yükümlülüğü yoktur. Ürünün taşıma esnasında zarar görmesi ile alakalı tüm sorumluluk alıcıya aittir.

-Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) TEKRAR SATILABİLİRLİK ÖZELLİĞİNİ KAYBETMİŞ, BAŞKA BİR MÜŞTERİ TARAFINDAN SATIN ALINAMAYACAK DURUMDA OLAN ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

-Fiyat farklılığı söz konusu ise; daha ucuz ürünlerde fark iadesi yapılamamaktadır. Daha pahalı ürünlerde fiyat farkı talep edilmektedir.

-İade ve değişim inceleme işlemleri için, ürün faturası gönderimi zorunludur.

-Faturasız ürünlerde arıza inceleme, değişim ve iade  işlemi yapılamamaktadır.

Lütfen Bekleyin..